Paylaş Bizimle

Hoşgeldiniz..

Lütfen Forumdan Daha Fazla Yararlana Bilmek İçin Arrow Kayıt Olunuz

Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz..

Paylaş Bizimle..!!

Join the forum, it's quick and easy

Paylaş Bizimle

Hoşgeldiniz..

Lütfen Forumdan Daha Fazla Yararlana Bilmek İçin Arrow Kayıt Olunuz

Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz..

Paylaş Bizimle..!!

Paylaş Bizimle

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Paylaş Bizimle

####..::HOŞ GELDİNİZ::..####

WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD

maniac05
    maniac05
    мσ∂єяαтöя
    мσ∂єяαтöя

Aktiflik :
    WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Left_bar_bleue350 / 999350 / 999WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Right_bar_bleue

Erkek
    Nereden : OrdaN-BurdaN-ŞurdaN
    Lakap : ThaaM1ManiaC
    : : WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Uye
    WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Right_bar_bleue

MSJ PUAN :
    WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Right_bar_bleue

Seviye :

Bağlılık :

Takımım : WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Gs34aw
    REP GÜCÜ : 220
    Rep Puanı : 12

Cüzdan
    Para Para:
    WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Left_bar_bleue250/3000WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Empty_bar_bleue  (250/3000)
    Altın Altın:
    WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Left_bar_bleue150/3000WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Empty_bar_bleue  (150/3000)

paylas bizimle WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD

Mesaj tarafından maniac05 Salı Eyl. 15, 2009 6:46 pm

WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI
    *Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.Bill Gates 'İyi günler' diler.Nereye isterseniz oraya!

*Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük,ağladık,kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik...
    Yeni bir oturumda görüşmek üzere,Microsoft'la kalın...

*Gidiyorsun ama ya dönemezsen?
    Hadi hakkını helal et,Bill Gates'in duaları senin üzerine olsun...

*Windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor..Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil...
    Bırakın windows' lar açık kalsın...

*Bu akşam da bize ayrılan sürenin sonuna geldik...Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle, esen kalın!...

*''Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktıgın gibi olmayabilir...''

*Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın,asıl ben seni kapatıyorum.

*Bugünü de kazasız belasız atlattın.

*Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz..

*''Şimdi kapanıyorum ama,kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..''

*Müsadenle kaçıyorum, sahip.
    maniac05
    maniac05
    мσ∂єяαтöя
    мσ∂єяαтöя

Aktiflik :
    WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Left_bar_bleue350 / 999350 / 999WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Right_bar_bleue

Erkek
    Nereden : OrdaN-BurdaN-ŞurdaN
    Lakap : ThaaM1ManiaC
    : : WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Uye

MSJ PUAN :

Seviye :

Bağlılık :

Takımım : WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Gs34aw
    REP GÜCÜ : 220
    Rep Puanı : 12

Cüzdan
    Para Para:
    WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Left_bar_bleue250/3000WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Empty_bar_bleue  (250/3000)
    Altın Altın:
    WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Left_bar_bleue150/3000WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD Empty_bar_bleue  (150/3000)

paylas bizimle Geri: WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI xD

Mesaj tarafından maniac05 Salı Eyl. 15, 2009 6:46 pm

Very Happy Very Happy

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 9:20 am