Paylaş Bizimle

Hoşgeldiniz..


Lütfen Forumdan Daha Fazla Yararlana Bilmek İçin Arrow Kayıt Olunuz


Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz..


Paylaş Bizimle..!!
Paylaş Bizimle

####..::HOŞ GELDİNİZ::..####


  Vista Home Basic !

  Paylaş
  avatar
  maniac05
  мσ∂єяαтöя
  мσ∂єяαтöя

  Aktiflik :
  350 / 999350 / 999

  Erkek
  Mesaj Sayısı : 127
  Yaş : 25
  Nereden : OrdaN-BurdaN-ŞurdaN
  Lakap : ThaaM1ManiaC
  : :
  PUAN :
  100 / 100100 / 100

  MSJ PUAN :
  100 / 100100 / 100

  Seviye :
  100 / 100100 / 100

  Bağlılık :
  100 / 100100 / 100

  Takımım :
  REP GÜCÜ : 220
  Rep Puanı : 12
  Kayıt tarihi : 15/09/09

  Cüzdan
  Para Para:
  250/3000  (250/3000)
  Altın Altın:
  150/3000  (150/3000)

  paylas bizimle Vista Home Basic !

  Mesaj tarafından maniac05 Bir Cuma Eyl. 18, 2009 2:09 pm

  Windows Vista Home Basic

  Windows Vista Home Basic, temel bilgisayar gereksinimleri olan evler için hazırlanmış bir işletim sistemidir. Kurulumu kolaydır, bilgisayarınızı daha güvenli ve güvenilir biçimde kullanmanıza yardımcı olur ve Windows Vista'nın tüm sürümleri gibi, kullandığınız ve güvendiğiniz yazılımlar, aygıtlar ve hizmetlerin büyük çoğunluğuyla uyumludur. Bilgisayarınızı Internet'te gezinmek, e-posta kullanarak arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurmak veya temel belge oluşturma ve düzenleme görevlerini gerçekleştirmek gibi görevler için kullanmak istiyorsanız, Windows Vista Home Basic daha güvenli, daha güvenilir ve daha üretken bir bilgisayar ortamı sunacaktır.


  Daha güvenli ve daha güvenilir

  Windows Vista, Microsoft'un bugüne kadar sunduğu en güvenli işletim sistemi olacak biçimde tasarlanmıştır. Windows Vista Home Basic de içinde olmak üzere Windows Vista'nın tüm sürümleri Internet'e göz attığınız veya bir kablosuz ağa bağlı olduğunuz sırada ya da yalnızca e-posta okurken korunmanıza yardımcı olacak araçları ve teknolojileri sağlar. Windows Vista'nın tüm sürümleri, önemli kişisel verilerinizi kaybetmeden çok önce, ileride oluşabilecek donanım hataları konusunda sizi uyarabilecek yeni araçlar içerir. Ayrıca tüm Windows Vista sürümleri, aile bireylerinizin oynadıkları oyunları, anlık iletilerini ve ebeveyn olarak endişe duyabileceğiniz diğer bilgisayar etkinliklerini yönetmenize ve izlemenize izin veren yeni ebeveyn denetimi özellikleri içerir. Windows Vista Home Basic, sizin ve ailenizin güvenlik konusunda daha az endişe duyarak önemli konulara odaklanabilmenizi sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.


  Kurulumu ve kullanımı daha kolaydır

  Tüm Windows Vista sürümlerinde olduğu gibi, Windows Vista Home Basic de bilgisayarınızın kullanımını önemli ölçüde kolaylaştırır. Windows Vista Home Basic, kişisel dosyalarınızı ve ayarlarınızı eski bilgisayarınızdan Windows Vista tabanlı yeni bilgisayarınıza sorunsuz olarak taşımanıza yardımcı olan yeni araçlar içerir. Ayrıca, Windows Vista Home Basic yeni arama araçlarını işletim sistemi genelinde tümleştirerek, gereksinim duyduğunuz dosyayı veya programı hızla bulmanıza yardımcı olur.

  Windows Vista Home Basic bilgisayar deneyiminizi daha kolay, daha güvenli ve daha güvenilir hale getirmek için gerekli tüm temel özellikleri içerir. Varolan bilgisayarınız e-posta okuma ve Web'e göz atma gibi temel görevler için yeterli gibi görünse de, bilgisayarınızı Windows Vista Home Basic sürümüne yükselttiğinizde veya Windows Vista Home Basic yüklü yeni bir bilgisayar satın aldığınızda daha iyi bir bilgisayar deneyiminden yararlanabilir ve daha rahat olabilirsiniz.

  Windows Vista Home Basic, en temel bilgisayar gereksinimleri olan kullanıcılar için hazırlanmış olan Windows sürümüdür. Windows Vista Home Basic sürümünün içerdiği özellikler, Windows Vista Home Premium ve Windows Vista Ultimate da içinde olmak üzere tüm diğer Windows Vista sürümlerinin temelini oluşturur.

   Forum Saati Perş. Ekim 18, 2018 7:54 pm