Paylaş Bizimle

Hoşgeldiniz..


Lütfen Forumdan Daha Fazla Yararlana Bilmek İçin Arrow Kayıt Olunuz


Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz..


Paylaş Bizimle..!!
Paylaş Bizimle

####..::HOŞ GELDİNİZ::..####


  Windows Vista Business !

  Paylaş
  avatar
  maniac05
  мσ∂єяαтöя
  мσ∂єяαтöя

  Aktiflik :
  350 / 999350 / 999

  Erkek
  Mesaj Sayısı : 127
  Yaş : 25
  Nereden : OrdaN-BurdaN-ŞurdaN
  Lakap : ThaaM1ManiaC
  : :
  PUAN :
  100 / 100100 / 100

  MSJ PUAN :
  100 / 100100 / 100

  Seviye :
  100 / 100100 / 100

  Bağlılık :
  100 / 100100 / 100

  Takımım :
  REP GÜCÜ : 220
  Rep Puanı : 12
  Kayıt tarihi : 15/09/09

  Cüzdan
  Para Para:
  250/3000  (250/3000)
  Altın Altın:
  150/3000  (150/3000)

  paylas bizimle Windows Vista Business !

  Mesaj tarafından maniac05 Bir Cuma Eyl. 18, 2009 2:13 pm

  Windows Vista Business

  Windows Vista Business işletim sistemi, her boyutta işletmenin gereksinimlerini karşılayacak biçimde tasarlanmıştır. Küçük işletmeler için, Windows Vista Business bilgisayarların sorunsuz ve daha güvenli çalışmasını yardımcı olur ve BT desteğine daha az bağımlı olmanızı sağlar. Daha büyük işletmelerde, Windows Vista Business önemli altyapı geliştirmeleri sağladığı için, BT çalışanlarınızın bilgisayar bakımına yönelik günlük görevlere daha az zaman ayırmalarına ve böylece kuruluşunuza daha fazla stratejik değer eklemelerine olanak tanır. Windows Vista Business, hem ofisteyken hem de hareket halinde olduğunuzda daha iyi bağlantı kurmanızı sağlamanın yanı sıra, bilgileri düzene koymanın, bulmanın ve paylaşmanın yeni ve güçlü yollarını da sunar. Böylece, işletmenizin hiç olmadığı kadar verimli biçimde çalışması sağlanır.


  Daha kolay yönetilebilir, daha güvenilir ve daha güvenli

  Küçük işletmeler için, Windows Vista Business bilgisayarlarınızın her zaman güncelliğini koruyarak, daha güvenli ve sorunsuz çalışmasını sağlayan yeni teknoloji ve araçlar içerir. Örneğin, Windows Vista Business kötü amaçlı veya zararlı yazılımlara karşı yerleşik koruma ile bilgisayarlarınızın daha güvenli kalmasını sağlar. İşle ilgili önemli verilerinizi kaybetme riski ortaya çıkmadan çok önce, ileride oluşabilecek donanım hataları konusunda uyarılırsınız. Bir dizi yeni ve karmaşık yedekleme teknolojisi, tümüyle çözümsüz donanım hataları durumunda bile bilgilerinizin korunmasına yardımcı olur.

  Daha büyük işletmeler için, Windows Vista Business, işletim sisteminin dağıtımını ve yönetimini geliştirmek üzere sıfırdan tasarlanmıştır. Örneğin, Windows Vista işletim sisteminin yüklenmesi için artık varsayılan olarak görüntü tabanlı yükleme kullanılmaktadır ve görüntüler bundan böyle donanıma bağımlı değildir. Bu iki önemli tasarım ilkesi, kuruluşunuzda yeni bilgisayarlara dağıtım yapma ve varolan bilgisayarları güncelleştirme işlemini yönetmek ve hızlandırmak için gereken görüntü sayısını önemli ölçüde azaltmanıza olanak tanır.

  Her boyutta işletme için, Windows Vista Business BT departmanınızın kullanıcı sistemlerini yönetici olarak değil, standart kullanıcı olarak oturum açılabilecek biçimde yapılandırmalarına olanak tanıyacak şekilde tasarlanmıştır. Windows Vista Business, standart kullanıcı hesaplarının önceki Windows sürümlerinde karşılaşılabilen uyumluluk ve kullanılabilirlik sorunları yaşanmadan kullanılmasına olanak tanır. Bu yeni özellik kuruluşunuzdaki bilgisayarlara zarar verebilecek kötü amaçlı bir saldırı olasılığını önemli ölçüde azaltır.


  Bilgilere daha kolay ve daha hızlı erişim

  Windows Vista Business tüm işyeri kullanıcılarına üst düzeyde verimlilik sağlayacak biçimde tasarlanmış Windows Aero™ adlı yeni bir kullanıcı arabirimi içerir. Bu yeni arabirim, işletim sisteminde ve uygulamalar arasında gezinmeyi kolaylaştırır. Örneğin, Windows Aero tüm açık uygulamalarınızın ve belgelerinizin üç boyutlu, gerçek zamanlı ve animasyonlu bir görünümünü sağlayarak aynı anda birden çok görevi gerçekleştirmenize yardımcı olur.

  Bu gezinti geliştirmelerinin yanı sıra, Windows Vista Business işle ilgili çok sayıda belgenin yönetilmesini hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Arama özelliğini işletim sistemi genelinde tümleştiren ve dosyaları düzene koymanın yeni yollarını sağlayan Windows Vista Business, tam olarak aradığınız öğeyi hızla bulmanıza yardımcı olur.

  Tam zamanlı BT uzmanı olmayan, ancak kuruluşlarındaki bilgisayarları desteklemekle görevli olanlar için, Windows Vista Business Küçük İşletme Kaynakları özelliğini içerir. Yerleşik olarak bulunan bu Nasıl Yapılır kılavuzu, kolay anlaşılır ve teknik olmayan bir dille günlük görevleri ve sorun giderme adımlarını gösterir.


  Daha fazla taşınabilirlik ve daha iyi bağlantı

  Windows Vista Business ofisten veya hareket halindeyken kuruluşunuzla, müşterilerinizle ve ortaklarınızla hızla ve kolayca bağlantı kurmanıza olanak tanır. Windows Vista Business ister masanızda ister evinizde çalıştığınız sırada, bir WiFi etkin noktasına bağlı olduğunuzda ve hatta cep telefonunuzu kullanarak Internet'e bağlandığınızda, işle ilgili bilgilerle daha güvenli bir bağlantı kurmanız için gereken tüm altyapıyı içerir.

  Masanızın başında olmadığınızda daha üretken olmanıza yardımcı olmak için, Windows Vista Business, Tablet PC tabanlı bilgisayarınızla klavye yerine bir dijital kalem veya parmaklarınızı kullanarak etkileşim kurmanızı sağlayan Tablet PC teknolojisini içerir. Windows Vista Business sürümündeki yeni Tablet PC özellikleri, geliştirilmiş el yazısı tanıma özelliğinin yanı sıra, belgeleriniz ya da uygulamalarınız arasında klavyeye gerek duymadan gezinmenin daha kolay yollarını sunar.

  Windows Vista Business çalıştıran ve yardımcı Windows SideShow™ görüntü aygıtı içeren bilgisayarlar, bilgisayarınız kapalı olduğunda bile işle ilgili önemli bilgilere erişmenize olanak tanır. Windows Vista Business, kullanılabilir bir ağ olmasa da belgeleri paylaşmanızı ve meslektaşlarınız, ortaklarınız ve müşterilerinizle işbirliği yapmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, Windows Vista Business önemli taşınabilirlik ayarlarının hızla ve kolayca yönetilmesini sağlayarak, taşınabilir bilgisayarınızdan olabildiğince yararlanmanıza yardımcı olur.

  Kuruluşunuzun küçük veya büyük olmasına bakılmaksızın, Windows Vista Business bilgisayar yönetim maliyetlerini azaltmanıza, güvenliğinizi geliştirmenize, üretkenliğinizi artırmanıza ve hiç olmadığı kadar iyi bağlantı sağlamanıza katkıda bulunacaktır.

   Forum Saati Ptsi Tem. 16, 2018 7:32 pm