Paylaş Bizimle

Hoşgeldiniz..


Lütfen Forumdan Daha Fazla Yararlana Bilmek İçin Arrow Kayıt Olunuz


Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz..


Paylaş Bizimle..!!
Paylaş Bizimle

####..::HOŞ GELDİNİZ::..####


  Windows Vista Enterprise

  Paylaş
  avatar
  maniac05
  мσ∂єяαтöя
  мσ∂єяαтöя

  Aktiflik :
  350 / 999350 / 999

  Erkek
  Mesaj Sayısı : 127
  Yaş : 25
  Nereden : OrdaN-BurdaN-ŞurdaN
  Lakap : ThaaM1ManiaC
  : :
  PUAN :
  100 / 100100 / 100

  MSJ PUAN :
  100 / 100100 / 100

  Seviye :
  100 / 100100 / 100

  Bağlılık :
  100 / 100100 / 100

  Takımım :
  REP GÜCÜ : 220
  Rep Puanı : 12
  Kayıt tarihi : 15/09/09

  Cüzdan
  Para Para:
  250/3000  (250/3000)
  Altın Altın:
  150/3000  (150/3000)

  paylas bizimle Windows Vista Enterprise

  Mesaj tarafından maniac05 Bir Cuma Eyl. 18, 2009 2:16 pm

  Windows Vista Enterprise

  Microsoft, dünya çapındaki büyük kuruluşların ve oldukça karmaşık BT altyapılarının gereksinimlerini daha iyi karşılamak amacıyla, BT maliyetlerini ve riskini önemli ölçüde azaltacak biçimde tasarlanmış yeni bir Windows sürümü sunmaktadır: Windows Vista Enterprise. Windows Vista Business sürümünde bulunan tüm özelliklerin yanı sıra, Windows Vista Enterprise donanım tabanlı şifreleme teknolojisi kullanarak daha kapsamlı bir veri koruması sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Ayrıca, uygulama uyumluluğunu artıran araçlar içerir ve kuruluşların dünya genelinde tek bir dağıtım görüntüsü kullanarak standart hale gelmesine olanak tanır. Windows Vista Enterprise yalnızca bilgisayarları Microsoft Yazılım Güvencesi veya bir Microsoft Kurumsal Sözleşmesi kapsamında olan müşteriler tarafından kullanılabilir.


  Veri koruması

  Windows Vista Enterprise, bilgisayar kaybolur veya çalınırsa önemli verilerin ve fikri mülkiyet haklarıyla korunan malzemelerin yanlış ellere geçmesini engelleyen yeni Windows BitLocker™ Sürücü Şifrelemesi teknolojisini içerir. Windows BitLocker, şirketinizin fikri mülkiyet haklarıyla korunan malzemelerinin daha fazla güvende olduğunu ve stratejik servetiniz olarak kalacağını bilerek rahat etmenizi sağlayan donanım tabanlı veri şifreleme teknolojisi kullanır. Ayrıca, sabit diskin tümü şifreli olduğundan, Windows BitLocker eski bilgisayarların kullanımdan kaldırılma maliyetlerini azaltır.


  Uygulama uyumluluğu

  Windows Vista Enterprise, Microsoft işletim sisteminin önceki sürümleriyle olduğu kadar UNIX işletim sistemleriyle de uygulama uyumluluğunu artıran yerleşik araçlar içerir. Windows Vista Enterprise sürümünün bir özelliği olan Virtual PC Express, eski uygulamaların Windows Vista Enterprise üzerindeki sanal bir ortamda, önceki bir Windows işletim sisteminde "değiştirilmeden" çalışmasına olanak tanır. Bu özellik, eski bir uygulamayı Windows Vista'ya kolayca geçiremediğinizde zaman ve maddi kaynak tasarrufu yapmanızı sağlar.

  Ayrıca, Windows Vista Enterprise, UNIX uygulamalarının Windows Vista Enterprise tabanlı bir bilgisayarda değiştirilmeden çalışmasına olanak tanıyan Subsystem for UNIX-based Applications (SUA) özelliğini içerir. Günümüzde Windows tabanlı bir bilgisayarın yanı sıra bir de UNIX iş istasyonu kullanması gereken UNIX veritabanı yöneticileri veya sistem yöneticileri için, Windows Vista Enterprise her iki işlevin de Windows Vista tabanlı tek bir bilgisayarda bir araya getirilmesine olanak tanır.


  Birden çok dil desteği

  Arabirim dili kullanılarak, Windows Başlat menüsünde, yardım sisteminde, yerleşik yönetim araçlarında ve Windows iletişim kutularında kullanıcıya görüntülenen dil denetlenir. Windows Vista Enterprise kullanılabilen tüm arabirim dillerini bir arada sunar. Dünya genelinde kullanılan tüm Windows arabirim dillerine erişim, kuruluşların dünya genelinde kullanılabilecek tek bir dağıtım görüntüsü oluşturmasına ve farklı kullanıcılar için aynı anda farklı arabirim dilleri sunan bağımsız bilgisayarlara dağıtmasına olanak tanır.

  Windows Vista Enterprise, dünya çapında büyük kuruluşların ve oldukça karmaşık BT altyapılarının gereksinimlerini karşılayacak biçimde tasarlanmıştır. Kuruluşunuzun gereksinimleri de bu yöndeyse, Windows Vista Enterprise, BT maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olacak ve önemli verileriniz için ek koruma katmanları sağlayacaktır.

   Forum Saati Ptsi Tem. 16, 2018 7:31 pm