Paylaş Bizimle

Hoşgeldiniz..

Lütfen Forumdan Daha Fazla Yararlana Bilmek İçin Arrow Kayıt Olunuz

Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz..

Paylaş Bizimle..!!

Join the forum, it's quick and easy

Paylaş Bizimle

Hoşgeldiniz..

Lütfen Forumdan Daha Fazla Yararlana Bilmek İçin Arrow Kayıt Olunuz

Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz..

Paylaş Bizimle..!!

Paylaş Bizimle

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Paylaş Bizimle

####..::HOŞ GELDİNİZ::..####

3 karım var, kime ne?

VodkaVishine
    VodkaVishine
    ѕιтє кυяυ¢υѕu
    ѕιтє кυяυ¢υѕu

Aktiflik :
    3 karım var, kime ne? Left_bar_bleue450 / 999450 / 9993 karım var, kime ne? Right_bar_bleue

Erkek
    Nereden : 'im acaba
    Lakap : Ölü
    : : 3 karım var, kime ne? Administrator
    3 karım var, kime ne? Left_bar_bleue75 / 10075 / 1003 karım var, kime ne? Right_bar_bleue

MSJ PUAN :
    3 karım var, kime ne? Left_bar_bleue100 / 100100 / 1003 karım var, kime ne? Right_bar_bleue

Seviye :
    3 karım var, kime ne? Left_bar_bleue15 / 10015 / 1003 karım var, kime ne? Right_bar_bleue

Bağlılık :
    3 karım var, kime ne? Left_bar_bleue100 / 100100 / 1003 karım var, kime ne? Right_bar_bleue

Takımım : 3 karım var, kime ne? Fbs
    REP GÜCÜ : 133
    Rep Puanı : 2

Cüzdan
    Para Para:
    3 karım var, kime ne? Left_bar_bleue900/30003 karım var, kime ne? Empty_bar_bleue  (900/3000)
    Altın Altın:
    3 karım var, kime ne? Left_bar_bleue800/30003 karım var, kime ne? Empty_bar_bleue  (800/3000)

paylas bizimle 3 karım var, kime ne?

Mesaj tarafından VodkaVishine Cuma Nis. 25, 2008 2:36 pm

3 karım var, kime ne? 61292

3 karım var, kime ne?

25 Nisan 2008 Cuma 14:24

Defilesiyle gündem yarattı. Tesettür modacısı 3 karısı olduğunu itiraf etti. Eleştirenlere de böyle seslendi:

Ahmet Hakan dün "Tesettür tüccarına 2 soru"
    başlıklı bir yazı yazdı. 'Tesettür tüccarı' dediği, ünlü mankenlerle
    tesettür defilesi yapan Tekbir Giyim'in sahibi Mustafa Karaduman...
    Sorduğu soru ise "Sizin biri resmi nikáhlı, üçü imam nikáhlı olmak üzere toplam dört eşiniz olduğuna dair güçlü bir tevatür var... Doğru mu bu?"
    Mehmet
    Karaduman bugün Vatan Gazetesi'nden Yusuf Demir'e cevap verdi.
    Karaduman 3 eşli olduğunu tüm eşleri ve çocuklarıyla birlikte aynı evde
    yaşadıklarını doğruladı.

BENİM İNANCIMDA BUNLAR YASAK DEĞİL
    Karaduman "Bir aradayız, çocuklarımız yanımızda. Çocuklarımın hepsi benim üzerime kayıtlı. Türkiye Cumhuriyeti ne şey yapıyor bilemiyorum. Benim gizlim de yok. Yani aile içinde gizli birşeyimiz yok bizim Allah’a şükür. Ben evliyim çocuklarım var.
    Türkiye Cumhuriyeti’nin şeyi de çocuklarıma “Babası Mustafa Karaduman,
    annesi falandır” diye kimlik vermiş. Gerisi benim şeyim değil. Benim inancımda da bunlar yasak şeyler değil. Çocuklarım aynı okulda, bir problemleri de yok Allah’a şükür. Bugüne kadar da hiçbir yasal sorun yaşamadım" dedi.
    İMAM NİKAHLIYIM DEMİYORKaraduman önemli olanın çocuklarının resmen kendi üzerine kayıtlı olmasını olduğunu söylüyor, "ben evliyim" diyor ama ağzından "imam nikahı" lafı çıkmıyor. Hatta "imam nikahı bizim dinimizde, inancımızda var mı bilmiyorum" diyerek kendini kanunlar karşısında suçlu duruma düşmekten kurtarıyor.

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 8:46 pm