Paylaş Bizimle

Hoşgeldiniz..

Lütfen Forumdan Daha Fazla Yararlana Bilmek İçin Arrow Kayıt Olunuz

Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz..

Paylaş Bizimle..!!

Join the forum, it's quick and easy

Paylaş Bizimle

Hoşgeldiniz..

Lütfen Forumdan Daha Fazla Yararlana Bilmek İçin Arrow Kayıt Olunuz

Eğer Üye İseniz Giriş Yapınız Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz..

Paylaş Bizimle..!!

Paylaş Bizimle

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Paylaş Bizimle

####..::HOŞ GELDİNİZ::..####

Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri

PcKopHaT
    PcKopHaT
    ραуℓαѕ вιzιмℓє üує
    ραуℓαѕ вιzιмℓє üує

Aktiflik :
    Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Right_bar_bleue

Erkek
    Nereden : 'im Yok :D
    Lakap : DeathMachine
    : : Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Administrator
    Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Right_bar_bleue

MSJ PUAN :
    Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Left_bar_bleue29 / 10029 / 100Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Right_bar_bleue

Seviye :
    Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Right_bar_bleue

Bağlılık :
    Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Right_bar_bleue

Takımım : Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Gs34aw
    REP GÜCÜ : -1
    Rep Puanı : -1

paylas bizimle Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri

Mesaj tarafından PcKopHaT Perş. Nis. 24, 2008 7:18 am

Diskoteğe gittim cikmak istedim
    cikamadim geri ye kizlari görünce yanima geldiler
    param var diye
    nerden anladilar
    bunu sordum kendime
    salla dedim ms serkan bak keyfine

Tuttum ellinden cikardım disariya attim arabaya
    bastim son gaza nereye gidiyoruz diye sormaz mi bana sasirdim birden ne desem ki acaba

İki dakka kalmadi bizim ki yamildi serkan seni seviyomrum deme ye basladi yapisti agizima sapur supur yapmaya
    AY AY inanamadim birden böyle olunca kaldirdi birden eteyini havalara dedim kizim dur noluyor sana hadi artık gidelim fazla durduk burda biraz daha dursak kaza cikacak sonra

İki tur attim artik dagilalim deme ye basladim vakit gec oldu benim gitmem lazim sag sol yaptim hemen
    bunu eve attim eve atar atmaz baska kiza kapıldım kapılır kapılmaz hemen arabaya aldim adimi sordu dedim CRAZY OSSI
    buna senin kisi ne ya söyle bakayayim bana demeye kaymadi hemen yapisti agizima

Bakin bugun benim gunum artik dayanamiyorum bu kiza bence ceyrana kapildim adressini tarif etmeye basladi bana hemen göturdu beni yatak odasina
    FANFILLIFINFON anlarsin orda bu is burda bitmis bunu anlasana

Sabah oldu gidecektim elbiselerimi aldim hemen kiza görünmeden kacmayi basardim cikar cikmaz helal olsun dedim kendi kendi me arabama atladim taktim vites birine

Aksam oldu yine actim muzigi son sesine vites iki den uce uc ten ikiye takildi yine polis amcalar pesimize yetisemiyor
    bana bizim hergele

Atlattim herzaman ki gibi yine ilerleyip ilerledikce hazirdan carpti gözume baktim mpayire girdim iceriye akman ni gordum dagitiyor yine milleti mexleriyle baksana ossi abi caliyorum senin muzigini iyi dinle .........
    PcKopHaT
    PcKopHaT
    ραуℓαѕ вιzιмℓє üує
    ραуℓαѕ вιzιмℓє üує

Aktiflik :
    Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Right_bar_bleue

Erkek
    Nereden : 'im Yok :D
    Lakap : DeathMachine
    : : Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Administrator
    Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Right_bar_bleue

MSJ PUAN :
    Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Left_bar_bleue29 / 10029 / 100Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Right_bar_bleue

Seviye :
    Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Right_bar_bleue

Bağlılık :
    Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Right_bar_bleue

Takımım : Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri Gs34aw
    REP GÜCÜ : -1
    Rep Puanı : -1

paylas bizimle Geri: Dj akman -Kızlar Şarkı Sözleri

Mesaj tarafından PcKopHaT Çarş. Mayıs 14, 2008 6:30 pm

mesaj yazarsanız sewinirim...Exclamation Exclamation Exclamation

Similar topics

-

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 4:52 pm